PAVASARIO NUOLAIDA -10%! NEMOKAMAS pristatymas visiems užsakymams nuo 50 € 

PRIVATUMO POLITIKA

Duomenų privatumas yra labai svarbus Batuklubas.lt, ir mes norime būti atviri ir skaidrūs tvarkydami jūsų asmeninius duomenis. 
Todėl mes turime politiką, nustatančią, kaip jūsų asmens duomenys bus tvarkomi ir saugomi.

Batuklubas.lt Privatumo politikoje numatytos pagrindinės Asmens duomenų rinkimo, kaupimo ir jų tvarkymo taisyklės 

Privatumo politika skirta apsaugoti ir ginti Batuklubas.lt Pirkėjų Asmens duomenis bei paskyras nuo neteisėto naudojimo. 

Pirkėjas laikomas susipažinusiu su šia Privatumo politika ir ją perskaitęs, kai išreiškia sutikimą tvarkyti jo Asmens duomenis.

Su Privatumo politika galima susipažinti ir ją atsispausdinti bet kuriuo metu Batuklubas.lt

Pirkėjas gali atlikti pirkimo Batuklubas.lt veiksmus prisiregistruojant prie Batuklubas.lt bei neatlikęs registracijos. Pirkėjui be registracijos reikalaujama pateikti šiuos Asmens duomenys – vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, pristatymo adresą. Pirkėjas yra atsakingas už savo Asmens duomenų pateikimą.

Asmenys, norintys registruotis Batuklubas.lt, privalo pateikti savo elektroninį pašto adresą ir sugalvotą Slaptažodį. Registracijos metu yra sukuriama Paskyra. Paskyroje Pirkėjas pats suveda savo duomenis –vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, todėl tik jis yra atsakingas už šių duomenų teisingumą. Pirkėjui suteikiamas Vartotojo ID. Pirkėjas gali bet kuriuo metu:

*koreguoti ir papildyti Asmens duomenis Paskyroje. Už pakoreguotų ir/ar papildytų duomenų teisingumą atsakingas Pirkėjas

*kreiptis į Batuklubas.lt elektroninio pašto adresu info@Batuklubas.lt dėl Paskyros ištrynimo.

Kur mes saugome jūsų duomenis? 
Duomenys, kuriuos mes renkame iš jūsų, saugomi asmens duomenų valdytojo serveryje.

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Visi Pirkėjų Slaptažodžiai yra šifruojami, prie serverių, kurie susiję su Asmens duomenimis gali prisijungti tik Asmens duomenų valdytojo įgalioti asmenys ir tik per saugų sertifikatą, kuris papildomai apsaugotas slaptažodžiu, taip pat visi Batuklubas.lt puslapiai, kurie reikalauja Asmens duomenų įvedimo yra vykdomi per SSL saugumo sertifikatą turintį https protokolą.

Koks yra teisinis pagrindas tvarkyti? 
Kiekvieno konkretaus asmens duomenų tvarkymo, kurį mes renkame iš jūsų, mes informuosime jus, ar asmens duomenų teikimas yra būtinas ar reikalaujamas sutarties sudarymui, ir ar tai yra pareiga pateikti asmens duomenis ir galimas pasekmes, jei nenorite.

Kokios Jūsų teisės? 
Teisė naudotis Jūs turite teisę bet kuriuo metu prašyti informacijos apie jūsų turimus asmens duomenis. Galite susisiekti su Batuklubas.lt, kuris suteiks jums asmeninius duomenis el. Paštu info@Batuklubas.lt 

Teisė į perkeliamumą 
kiekvieną kartą, kai Batuklubas.lt apdoroja jūsų asmeninius duomenis automatiškai, atsižvelgdamas į jūsų sutikimą arba pagal susitarimą, jūs turite teisę gauti jūsų duomenų kopiją struktūrizuotame, dažniausiai naudojamame ir elektroniniu būdu nuskaitomu formatu, perduotu jums. Tai apima tik jūsų pateiktus asmeninius duomenis.

Teisė į ištaisymą 
Jūs turite teisę prašyti ištaisyti savo asmens duomenis, jei jie yra neteisingi, įskaitant teisę į nebaigtus asmens duomenis. 
Jei turite Batuklubas.lt paskyrą, galite redaguoti savo asmeninius duomenis savo paskyroje prisijungus. Arba susisiekti su mumis info@Batuklubas.lt dėl duomenų pakeitimo.

Teisė ištrinti: 
Jūs turite teisę bet kuriuo metu ištrinti visus Batuklubas.lt tvarkomus asmens duomenis, išskyrus šias situacijas. 

* turite atvirą užsakymą, kuris dar nebuvo išsiųstas ar iš dalies išsiųstas. Duomenys reikalingi užsakymo pristatymui  
* jei atlikote bet kokį pirkimą, mes išsaugosime tik būtinus jūsų asmeninius duomenis atsižvelgiant į jūsų užsakymą dėl įstatymų numatytų apskaitos taisyklių

Jūsų teisė prieštarauti tiesioginei rinkodarai: 
Jūs turite teisę pareikšti prieštaravimus dėl tiesioginės rinkodaros.

Galite atsisakyti tiesioginės rinkodaros šiomis priemonėmis: 
* kiekviename rinkodaros laiške paspausti atsisakyti naujienlaiškių 
* parašyti mums info@Batuklubas.lt ir mes ištrinsime Jus iš sąrašų

Kaip galite pasinaudoti savo teisėmis? 
Mes labai rimtai prisiimame duomenų apsaugą, todėl turime specialų klientų aptarnavimo personalą, kuris tvarko jūsų prašymus dėl jūsų nurodytų teisių. Visada galite juos pasiekti:  

Lietuvoje: info@Batuklubas.lt  

Privatumo patvirtinimo atnaujinimai:
Galbūt turėsime atnaujinti mūsų pranešimą apie privatumą. Naujausia privatumo pranešimo versija visuomet pateikiama mūsų tinklalapyje. Mes pranešime apie bet kokius esminius privatumo pranešimo pakeitimus, pvz., Kodėl mes naudojame jūsų asmeninius duomenis, tikrintojo tapatybę ar jūsų teises.

Kokius duomenis mes renkame?

  • Vardas, Pavardė
  • Kontaktai, įskaitant adresą - duomenys reikalingi užsakymo pristatymui ir informacijos persiuntimui
  • Demogracinė informacija, įskaitant pašto kodą

Kodėl ši informacija reikalinga?

Mums reikalinga informacija, kad galėtume įvykdyti užsakymus, suprasti Jūsų poreikius, pagerinti paslaugų teikimą ir žemiau nurodytomis priežastimis:

  • Pagerinti produktų asortimentą arba pagerinti teikiamų paslaugų kokybę
  • Žinodami, kokios prekės Jums patinka - mes galėtume siųsti specialius Jums naudingus pasiūlymus apie naujas prekes, išpardavimus, arba kitus pasiūlymus kurie Jus sudomintų - Jums sutinkant panaudojant Jūsų suteiktą el. pašto adresą.

Saugumas

Asmens duomenų naudotojų serveriai yra apsaugoti slaptažodžiais, o surenkami duomenys yra šifruojami SSL saugumo sertifikatu. Norėdami užtriktinti duomenų saugumą, pasikliaujame fizinėmis, elektroninėmis ir kitomis priemonėmis siekiant apsaugoti informaciją kurią renkame.

Kodėl naudojami slapukai

Siekiant, kad Pirkėjui būtų suteiktos visavertės parduotuvės Batuklubas.lt paslaugos, į Pirkėjo kompiuterį (įrenginį) gali būti įrašyti Slapukai. Įrašytą informaciją Pardavėjas naudoja Pirkėjo kaip ankstesnio Batuklubas.lt internetinės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į Pirkėjo prekių krepšelį, išsaugojimui, elektroninės parduotuvės Batuklubas.lt lankomumo statistikos rinkimui. Pirkėjas turi galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (Slapukus) Pardavėjas įrašo, ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus Slapukus. Pirkėjas, patvirtindamas Privatumo politiką, sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašomi šioje Privatumo politikoje numatyti Slapukai. Šį sutikimą Pirkėjas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės parduotuvės Batuklubas.lt funkcijos jam gali neveikti. Pirkėjas asmeniškai turi pasidomėti, kokius Slapukus naudoja Pardavėjas Batuklubas.lt savo naršyklėje.

Nuorodos į kitas svetaines

Pirkėjai turėtų atkreipti dėmesį, kad Batuklubas.lt yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, ir kad Pardavėjas nėra atsakingas už tokių interneto tinklapių turinį ir/ar jų naudojamus Privatumo politikos užtikrinimo metodus, todėl prieš pateikiant informaciją apie save Pirkėjas turėtų susipažinti su atitinkamo interneto tinklapio taisyklėmis, Privatumo politika ir kitais dokumentais.

Naudojami slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sekite mus Facebook'e